ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Kuželkářské turnaje

  • Žádosti o doplnění pozvánky nebo výsledků Vámi pořádaného turnaje zasílejte emailem na .
  • Posílejte vždy kompletní informace v těle emailu (datum, místo konání, systém hraní a případný název turnaje)! A to jak u pozvánek, tak u výsledků. Bez poskytnutí těchto údajů nemusí být informace zveřejněny.
  • Doplnění pozvánky nebo výsledků bude provedeno pouze u klubů, které mají aktualizovanou evidenci o klubu a kuželně, na které je turnaj pořádán.

Pozvánky na turnaje

TermínKuželnaDisciplínaPozvánka
22. 5. – 5. 7.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou2×100 HSPDF
19. 6. – 5. 7.MKK Stará Turá (SVK)1×120 HSPDF
20. 6. – 26. 7.TJ KK Louny4×100 HS, 1×100 HS, nereg. 1×60 HSDOCX
22. 6. – 5. 7.TJ Lokomotiva Ústí nad Labem2×100 HSPDF
22. 6. – 31. 8.SC Olympia Radotín1×100 HSPDF
22. 6. – 31. 8.SC Olympia Radotín1×100 HS (kat. nad 55 let)PDF
29. 6. – 12. 7.TJ Spartak Bílovec1×100 HSPDF
20. 7. – 2. 8.SKK Jeseník4×120 HSPDF
20. 7. – 8. 8.SK Podlužan Prušánky2×100 HSPDF
31. 7. – 30. 8.KK Kroměříž2×120 HSPDF
1. 8. – 16. 8.TJ Kuželky Česká Lípa2×120 HS, 1×120 HSPDF
1. 8. – 30. 8.TKK Trenčín (SVK)1×100 HS, 1×200 HSPDF
1. 8. – 13. 9.TJ Sokol Duchcov2×120 HS, dorost 1×120 HS, žactvo 1×60 HSPDF
3. 8. – 30. 8.TJ Valašské Meziříčí1×120 HSDOC
8. 8. – 16. 8.TJ Sokol Husovice2×120 HSPDF
14. 8. – 23. 8.KK Jiří Poděbrady1×120 HSPDF
14. 8. – 30. 8.TJ Třebíč1×120 HSPDF
17. 8. – 30. 8.TJ BOPO Třebíč2×100 HSPDF
17. 8. – 30. 8.TJ Jiskra Nový Bor1×100 HSPDF
21. 8. – 29. 8.TJ Sokol Machová1×100 HSPDF
21. 8. – 29. 8.TJ Sokol Újezd sv. Kříže3×100 HSPDF
22. 8. – 30. 8.TJ Spartak Přerov2×120 HS, nereg. 2×60 HSDOC
22. 8. – 6. 9.Kuželky Holýšov4×100 HSPDF
více termínůKK Slovan Rosice4×120 HSPDF

Výsledky odehraných turnajů

TermínPořadatelTurnajVýsledky
6. 6. – 14. 6.KK Konstruktiva PrahaGambrinus cupPDF
6. 6. – 13. 6.Kuželky AšTurnaj posledního hoduPDF
27. 5. – 4. 6.KK Minerva OpavaMemoriál L. Bičíka a J. KrálePDF
6. 1. – 12. 1.TJ Sparta Kutná HoraMemoriál Bohumila DusePDF
7. 12. – 12. 1.TJ Valašské MeziříčíOtevřené mistrovství Valašska – Radegast OpenXLSX
28. 12. – 9. 1.SKK RokycanyMemoriál Václava ChmelířePDF
27. 12. – 5. 1.KK BlanskoMemoriál Josefa HabřinyXLS
15. 12. – 5. 1.SK Žižkov PrahaŽižkovský tříkrálový turnajPDF
13. 12. – 5. 1.SKK VrchlabíKrakonošův pohárPDF
26. 12. – 30. 12.TJ Start Rychnov nad KněžnouMemoriál Míry FrydrychaPDF
9. 12. – 29. 12.KK Lokomotiva TáborŽižkova dvoustovkaXLSX
7. 12. – 22. 12.TJ Lokomotiva Ústí nad LabemVánoční turnajPDF
7. 12. – 22. 12.TJ Dvůr Králové nad LabemMemoriál Jaroslava DědkaPDF
9. 12. – 19. 12.SK SolniceDorážkováPDF
7. 12. – 15. 12.TJ TřebíčTřebíčský pohárPDF
14. 12.TJ Start Rychnov nad KněžnouMemoriál Ondry LepkyPDF
2. 9. – 20. 9.TJ Lokomotiva ŽatecLoko cupXLSX
2. 9. – 11. 9.TJ Lokomotiva TrutnovTrutnovský drak – tandemyXLS
více termínůKK Slovan RosiceRosický letní pohár – Memoriál Miloše KratinyXLSX
více termínů6 kuželenTurné Vysočina 2019PDF