ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Kuželkářské turnaje

  • Žádosti o doplnění pozvánky nebo výsledků Vámi pořádaného turnaje zasílejte emailem na .
  • Posílejte vždy kompletní informace v těle emailu (datum, místo konání, systém hraní a případný název turnaje)! A to jak u pozvánek, tak u výsledků. Bez poskytnutí těchto údajů nemusí být informace zveřejněny.
  • Doplnění pozvánky nebo výsledků bude provedeno pouze u klubů, které mají aktualizovanou evidenci o klubu a kuželně, na které je turnaj pořádán.

Pozvánky na turnaje

TermínKuželnaDisciplínaKv. MČR dvojicPozvánka
17. 5. – 7. 7.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou2×100 HSPDF
1. 6. – 30. 6.KO Česká Kamenice2×100 HSPDF
17. 6. – 30. 6.TJ Lokomotiva Ústí nad Labem2×100 HSPDF
5. 7. – 7. 7.Kuželky Jiskra Hazlov1×100 HSDOC
15. 7. – 3. 8.SK Podlužan Prušánky2×100 HSPDF
3. 8. – 18. 8.TJ Kuželky Česká Lípa2×120 HS, 1×120 HSPDF
5. 8. – 1. 9.TJ Valašské Meziříčí1×120 HSDOC
5. 8. – 7. 9.SKP Kuželky Hradec Králové1×100 HS, nereg. 1×60 HSPDF
10. 8. – 26. 8.TJ Sokol Bohumín2×120 HSDOC
12. 8. – 1. 9.TJ Jiskra Nový Bor1×100 HSPDF
19. 8. – 1. 9.TJ Sokol Mistřín4×120 HSPDF
24. 8. – 31. 8.TJ Sokol Vracov1×180 HSODT
24. 8. – 1. 9.TJ Spartak Přerov2×120 HS, nereg. 2×60 HSDOC
24. 8. – 8. 9.Kuželky Holýšov4×100 HSPDF
více termínůTurné Vysočina – 5 kuželendva turnaje 2×100 HS, tři turnaje 2×120 HSPDF
více termínůKK Slovan Rosice4×120 HSPDF

Výsledky odehraných turnajů

TermínPořadatelTurnajVýsledky
7. 6. – 15. 6.TJ Spartak Trhové SvinyTrhovosvinenský turnajXLS
10. 5. – 9. 6.SKK BohušovicePohár praotce ČechaXLS
27. 5. – 2. 6.KK Slavoj ŽirovniceO perleťovou plaketuPDF
20. 5. – 2. 6.TJ Zbrojovka VsetínPohár místostostarosty města VsetínaPDF
6. 5. – 2. 6.SK Sigma MŽ OlomoucPohár osvobození města OlomouceXLS
27. 5. – 1. 6.TJ Sparta Kutná HoraMemoriál Františka NocaraPDF
2. 5. – 1. 6.SKP Kuželky Hradec KrálovéTurnaj dvojicPDF
13. 5. – 26. 5.KK Konstruktiva PrahaGambrinus CupPDF
2. 5. – 26. 5.TJ KK LounyPohár osvobozeníXLSX
7. 5. – 21. 5.TJ Slovan Karlovy VarySlovan CupXLS
6. 5. – 19. 5.TJ Slovan Kamenice nad LipouMemoriál Václava PetráskaXLSX
16. 5. – 18. 5.TJ Sokol LuhačoviceMájový turnaj ženPDF
26. 4. – 12. 5.SKK BílinaMemoriál Emila AltmannaXLSX
20. 4. – 8. 5.TJ Start Rychnov nad KněžnouMemoriál Pavla SchüleraPDF
20. 4. – 5. 5.TJ Dvůr Králové nad LabemPodzvičinský turnaj dvojicPDF
15. 4. – 30. 4.TJ Sokol ChýnovTurnaj veteránůXLSX
14. 12. – 6. 1.SKK VrchlabíKrakonošův pohárPDF
8. 12. – 20. 1.TJ Valašské MeziříčíOtevřené mistrovství Valašska – Radegast OpenXLSX
3. 1. – 13. 1.TJ Sparta Kutná HoraMemoriál Bohumila DusePDF
2. 1. – 13. 1.SKK RokycanyMemoriál Václava ChmelířeXLS
3. 1. – 9. 1.Kuželky Jiskra HazlovNovoroční turnajXLS
27. 12. – 6. 1.KK BlanskoMemoriál Josefa HabřinyXLS
8. 12. – 6. 1.SK Žižkov PrahaŽižkovský tříkrálový turnajPDF
5. 12. – 4. 1.SKP Kuželky Hradec KrálovéTurnaj jednotlivců na 200 HSPDF
3. 12. – 16. 12.TJ Slovan Kamenice nad LipouTurnaj jednotlivcůXLSX
15. 12.TJ VOKD Ostrava PorubaOstravský pohárXLSX
27. 8. – 9. 9.Kuželky HolýšovANATRA CupPDF
18. 8. – 9. 9.TJ Sokol DuchcovDuchcovská sypačkaPDF
3. 9. – 7. 9.KK Slovan RosiceCobra CupXLS
25. 8. – 2. 9.TJ Start JihlavaMemoriál Petra NovotnéhoXLSX
25. 8. – 2. 9.TJ VOKD Ostrava PorubaMemoriál Světoně, Winklerové a HýžiXLSX
24. 8. – 2. 9.TJ Sokol Újezd sv. KřížeMemoriál Jana Hutkaye st.PDF
20. 8. – 2. 9.TJ BOPO TřebíčMemoriál manželů DrápelovýchPDF
20. 8. – 2. 9.TJ Start Rychnov nad KněžnouTurnaj k 37. výročí založení oddíluPDF
20. 8. – 2. 9.TJ Horní BenešovMemoriál L. Hrozy a V. SkopalíkaPDF
13. 8. – 2. 9.SK Baník RatíškoviceTurnaj čtyřčlenných družstevPDF
13. 8. – 2. 9.TJ Jiskra Nový Bor39. BohemiaPDF
17. 8. – 26. 8.KK Jiří PoděbradyO putovní pohár starosty města PoděbradPDF
13. 8. – 26. 8.SK Žižkov PrahaŽižkovská dvoustovkaPDF
17. 8. – 25. 8.TJ Sokol MachováMemoriál bratrů ZatloukalovýchPDF
5. 8. – 19. 8.TJ Sokol Bohumín Bohumínský pohár – Memoriál Ericha KicyXLSX
28. 7. – 19. 8.KK KroměřížO pohár Hanáckých AthénXLSX
3. 8. – 12. 8.SK Baník RatíškoviceMemoriál Michala TomanaPDF
10. 8. – 11. 8.TJ Lokomotiva Ústí nad LabemKrušnohorská čtyřiadvacítkaPDF
6. 8. – 11. 8.KK Slovan RosiceMemoriál Vlastimila MecerodaXLSX
16. 7. – 4. 8.SK Podlužan PrušánkyMemoriál Stanislava ZálešákaXLS
více termínůKK Slovan RosiceRosický letní pohár – Memoriál Miloše Kratiny 2019 (po 1. turnaji)XLSX
více termínů5 kuželenTurné Vysočina 2019 (po 3. turnajích)PDF