ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Interliga

Interliga 22. kolo

Je dobojováno, další ročník Interligy je již minulostí. Poslední tajenkou před posledním kolem bylo postavení družstev v české národní tabulce. Sokol Duchcov si výhrou nad Slavojem Praha zabezpečil druhé místo a třetí tak skončilo Valašské Meziříčí, které ve Fiľakovu dokázalo uhrát jen bod za remízu.

28. 4. 2024 |Karel Bok

Interliga 21. kolo

V předposledním kole Rakovice utnuli naděje Fiľakova na záchranu soutěže. Naopak domácí si výhrou pojistili třetí místo národní tabulky. V té české se ještě hraje o pohárová umístění. Nejlepší výchozí pozici má zatím druhé Valašské Meziříčí, které hraje svoje poslední utkání ve Fiľakovu.

14. 4. 2024 |Karel Bok

Interliga 20. kolo

Dvacáté kolo ovládli domácí družstva, hosté vyšli bohužel naprázdno. Pohled na tabulku napovídá že o všem podstatném je rozhodnuto. Posledním otazníkem je kdo v slovenské části tabulky zůstane na sestupovém místě.

7. 4. 2024 |Karel Bok

Interliga 19. kolo

Podbrezová si výhrou na drahách Rakovic s předstihem zajistila sedmý Interligový titul z osmi ročníků. Pouhé čtyři kuželky rozhodli o tom, že jako jediné domácí družstvo v tomto kole, které uhájilo svoje dráhy byl Inter Bratislava.

24. 3. 2024 |Karel Bok

Interliga 18. kolo

Inter Bratislava získal jediný bod hostujícího družstva v tomto kole. V utkání se Slavojem Praha však zářil domácí hráč Jaroslav Hažva, který srazil krásných 689 kuželek. Hosté získali čtyři dílčí body a odvezli si důležitý bod.

17. 3. 2024 |Karel Bok

Interliga 17. kolo

Obhájce titulu Trstená Starek hostil vedoucí tým tabulky Železiarne Podbrezová. Vynikající výkony Mikolaje Konopku a Lukáše Jurise, který shodně srazili 674 kuželek byli ozdobou kvalitního utkání.

10. 3. 2024 |Karel Bok

Interliga 16. kolo

Valašské Meziříčí vyhrálo v Rokycanech a posunulo se na třetí příčku tabulky. Rokycany prohráli i nedělní zápas a komplikují si postavení v tabulce.

3. 3. 2024 |Karel Bok

Interliga 15. kolo

Sokol Duchcov je jediné družstvo, které v tomto kole veze body z venkovních drah. V sobotním utkání Duchcov na drahách v Trstené získal bod za remízu. Na kuželky sice prohrál málem 100 kuželek no bral čtyři dílčí body a tím i bod za remízu. To v nedělním vyrovnaném utkání v Rakovicích vyhrál o 3 kuželky poměrem 6:2.

25. 2. 2024 |Karel Bok

Interliga 14. kolo

Jedna remíza a čtyři výhry hostujících družstev. Třicet čtyři 600stovek a 100% úspěšnost Podbrezové. Mikolaj Konopka skvělých 693 v Praze.

11. 2. 2024 |Karel Bok

Interliga 13. kolo

Duchcov obral domácí Jihlavu o body, Rokycany v Trstené vydřeli těsnou výhru o 9 kuželek a Husovice vezou bod z Fiľakova.

4. 2. 2024 |Karel Bok