ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Kuželkářské ankety 2012

S blížícím se závěrem roku vyhlašuje Výkonný výbor České kuželkářské asociace další ročník ankety o osobnosti kuželkářského sportu. Pošlete své hlasy a rozhodněte o těch nejlepších!

Závěr roku je již tradičně období spojené s pořádáním ankety Kuželkář roku. Systém hlasování zůstal pro letošní ročník bez změn – každý oddíl (bez ohledu na to, jakou soutěž hraje) má jeden anketní lístek ve čtyřech hlavních kategoriích. A to Kuželkář roku, Kuželkářka roku, Junior roku a Juniorka roku. Pověřený zástupce z každého oddílu může hlasovat pro nominované v dané kategorii. Trenér roku a další člen do Síně slávy vzejdou z rozhodnutí Výkonného výboru ČKA. Talenty roku vyberou členové Komise mládeže a Komise státní reprezentace.

Vyhlášení výsledků ankety Kuželkář roku 2012 se tentokrát uskuteční v Třebíči na společném slavnostním večeru v sobotu 5. ledna 2013.

Informace k hlasování

Anketní lístky

Řádně vyplněné anketní lístky zasílejte emailem na adresu , využít lze i klasickou poštu zásláním na adresu: Lukáš Dařílek, Rabasova 3197/4, 400 11 Ústí nad Labem. Případné dotazy zodpoví Lukáš Dařílek na telefonu 728 835 020.

Vyzýváme Vás k hlasování v kategoriích dle výše uvedených hlasovacích práv. Přejeme tu správnou volbu a věříme, že využijete svou šanci rozhodnout o těch nejlepších!

Vaše anketní lístky očekáváme nejpozději 10. prosince 2012 o půlnoci.

Datum: 29. 11. 2012 | Sekce: Kuželkářské ankety | Autor: ČKA