ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Přihlašte se na Mistrovství ČR neregistrovaných

V červnu 2006 se uskutečnil v Jihlavě 0. ročník Mistrovství ČR družstev neregistrovaných hráčů. Protože se tato akce vydařila rozhodl se VV ČKA vyhlásit oficiální 1. ročník.

Na 1. Mistrovství ČR neregistrovaných hráčů může družstvo přihlásit vypisovatel nebo pořadatel dlouhodobé soutěže neregistrovaných družstev. Přihlášeno může být pouze družstvo, které se stalo vítězem nejvyšší dlouhodobé soutěže neregistrovaných v roce 2006 (soutěž musí být ukončena nejpozději do 31. 1. 2007). Z každého města (soutěže neregistrovaných) může být přihlášeno pouze jediné družstvo.

V případě velkého zájmu se uskuteční regionální kvalifikace v termínu 19. – 20. května 2007, finálový turnaj je plánován v termínu 16. – 17. června 2007.

Vyplněnou předběžnou přihlášku je potřeba poslat emailem na nere@kuzelky.cz do 28. února 2007. Mistrovství se uskuteční pro 4 členná družstva a zúčasnit se mohou pouze hráči kteří nejsou registrováni u ČKA (od 1. 1. 2006).

Kompletní rozpis soutěže bude zveřejněn po datu pro zaslání přihlášek. Po zveřejnění rozpisu budou organizátoři soutěží neregistrovaných vyzváni k závazným přihláškám na kvalifikace/finálový turnaj.

O místě konání finálového turnaje a případných kvalifikací bude vyhlášeno výběrové řízení s přihlédnutím na počet přihlášených družstev.

Datum: 24. 1. 2007 | Sekce: Neregistrovaní | Autor: Michal Maryška