ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Školení trenérů II. třídy

Po covidové odmlce se 17. 11. 2021 uskuteční školení trenérů II. třídy v Přerově, tentokráte rovnou s mezinárodním obsazením.

Trenérsko-metodická komise ČKA využije možnosti konference v rámci projektu Posacyp v programu Erasmus+ Evropské unie. V Přerově se tak účastníci mohou těšit na lektory z několika zemí v čele s bývalým trenérem Srbské reprezentace Milošem Ponjavičem.

Potenciální účastníci by měli splňovat následující požadavky:

  • aktivní trenéři II. třídy, kteří si rádi rozšíří obzory
  • trenéři II. třídy, kterým vypršela kvalifikace a chtějí požádat o její prodloužení

Školení bude celodenní, kdy po dopoledním mezinárodním bloku proběhne odpolední shrnutí toho nejdůležitějšího z přednášek, dále se budeme věnovat aktuálním tématům z pohledu rozvoje trenérů v ČR a prostor bude i na všetečné dotazy účastníků. Na závěr složí všichni účastníci písemnou zkoušku ze všech probraných témat. Přesná náplň školení bude ještě upřesněna, ale všichni účastníci jej obdrží ihned po uzavření přihlášek.

Přihláška musí obsahovat – jméno a příjmení, mateřský oddíl/klub, datum narození, rok získání III. kvalifikační třídy. Přihlášku zašlete v elektronické podobě na adresu: komls@centrum.cz nejpozději do 31. října 2021.

Datum: 9. 10. 2021 | Sekce: TMK | Autor: Jan Kotyza