ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Pozastavení soutěží!!!

Důležitá informace v souvislosti s vyhlášenými vládními restrikcemi. VV ČKA rozhodl o okamžitém pozastavení soutěží od 9. 10. 2020.

Vláda ČR vyhlásila dnes, 8. 10. 2020, v souvislosti se šířením koronaviru další restriktivní opatření, která mimo jiné od 12. 10. 2020 uzavírají všechna vnitřní sportoviště.

Vzhledem k masivnímu šíření nákazy a řadě hlášených problémů hráčů v souvislosti přímo s nemocí, pozitivní nákazou, karanténou či trasováním rozhodl VV ČKA o okamžitém pozastavení mistrovských soutěží na všech úrovních, tedy samozřejmě i v regionech. Utkání, která se právě hrají, je samozřejmě možné dohrát. Opatřeni jsou zatím vyhlášena na dva týdny, takže předběžně počítejme s pokračováním od 26. 10. 2020. Dále budeme postupovcat dle aktuálních rozhodnutí vlády ČR.

Zároveň VV ČKA oznamuje, že upouští od záměru odehrát letošní MČR jednotlivců v listopadovém termínu a pevně věří, že nám okolnosti umožní uspořádat MČR jednotlivců 2021.

Další informace o pokračování soutěžního ročníku podáme dle aktuálních vládních opatření. 

Za VV ČKA
Hanuš Slavík
Předseda STK ČKA

8. 10. 2020
------------

Odpověď na dotazy, proč ne až od pondělí:

Rozhodnutí vlády je v duchu "do neděle můžete ještě klidně šířit nákazu a případně se sami nakazit a poté i své blízké, ale od pondělí Vám to už zakazujeme".
A na tom se osvícená část VV ČKA nechtěla podílet, a to především proto, že nechce vystavit kuželkáře a jejich blízké nebezpečí, když to není bezpodmínečně nutné.

S úctou Hanuš Slavík

Datum: 8. 10. 2020 | Sekce: Domácí soutěže | Autor: ČKA