ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Letní kuželkářská škola 2011

V letošním roce tradičně proběhne již 12. ročník LKŠ. Netradičně se můžete těšit na určité programové změny oproti předchozím ročníkům.

Letos chceme vyzkoušet nový výcvikový model, ve kterém bude kladen větší důraz na spolupráci trenéra s jeho svěřenci ve formě prodlouženého víkendu. O co kratší kurz, o to intenzivnější budou tréninky zaměřené hlavně na nácvik techniky hodu a tréninkové návyky. Samozřejmě u nás v první řadě přivítáme mladé a začínající hráče, kteří se chtějí dozvědět, jak do kuželek vkročit tou správnou nohou. Náplň kurzů však pamatuje také na amatérské nebo i starší hráče, kteří si chtějí zdokonalit nebo poupravit svoje kuželkářské dovednosti. Cílem není vyplnit volný prázdninový čas, ale především vám předat naše bohaté vědomosti a zkušenosti!

V Jihlavě bude k dispozici:

 • zrekonstruovaná 4dráhová kuželna Vollmer, tělocvičny, posilovna a plavecký bazén v jedné budově
 • sousedící fotbalové hřiště s umělým povrchem pro doplňkové sporty a kondiční přípravu a rehabilitace
 • vše se uskuteční pod vedením klubového trenéra Robina Parkana a vicemistra světa Jana Kotyzy

Termíny:

 • 1. turnus – 16 osob, 3 dny
  pro dospělé a zkušenější hráče všech úrovní. Rádi přivítáme amatérské kuželkáře nebo hráče i s ligovými zkušenostmi. Věk 18 a více let.
 • 2. turnus – 24 osob, 5 dní
  pro mladé kuželkáře a začátečníky ve věku 13–20 let nejlépe se svými trenéry, u kterých předpokládáme, že se budou většiny činností aktivně účastnit.
 • 3. turnus - 16 osob, 3 dny
  pro dospělé, amatérské i zkušenější hráče všech úrovní. Možnost absolvovat i školení trenérů II. nebo III. třídy. Věk 18 a více let.

1. turnus – nástup v pátek 29. 7. od 14:00, ukončení v neděli 31. 7. 2011 po večeři
2. turnus – nástup ve středu 3. 8. od 14:00, ukončení v neděli 7. 8. 2011 po večeři
3. turnus – nástup v pátek 12. 8. od 14:00, ukončení v neděli 14. 8. 2011 po večeři

Po závazných přihláškách bude účastníkům zaslán předběžný program jejich turnusu.

Ubytování:

Nabízíme dvě možnosti ubytování. Tou první je ubytovna na firmě PSJ holding (stejně jako v předchozích letech), druhá možnost je ubytovna SSOŠ v ul. Karolíny Světlé 2, která se nachází v její těsné blízkosti. Tato ubytovna nabízí mnohem větší komfort, ale je také dražší. Účastníci 2. turnusu si mohou z obou ubytoven vybrat, což je také zohledněno v konečné ceně za turnus. Pro 1. a 3. turnus počítáme s ubytováním na ubytovně PSJ holding. Individuálně je možné řešit i jinou alternativu ubytování.

Těšit se můžete na:

 • systematický trénink na kuželně, doplňkové sporty, videoukázky a dokumenty ze světových akcí
 • přednášky k teorii kuželkářského sportu, jeho pravidlům, fyziologii, životosprávě a filozofii sportovce, turnaj, metodické ukázky hry a besedu s reprezentanty

Důrazně doporučujeme si před letní školou několikrát zatrénovat, ať zvládnete pohybem naplnění program absolvovat v plném rozsahu.

Přihlášky a dotazy posílejte do 10. července 2011 na níže uvedené kontakty. Seznam přihlášených účastníků bude zveřejněn na webových stránkách KK PSJ Jihlava – www.kkpsj.cz

Cena za osobu na 1 turnus zahrnuje ubytování, celodenní stravu, vstupné na koupaliště a další sportoviště, pronájem kuželny a ostatní služby.

Při ubytování na PSJ stojí 2. turnus (5 dní) LKŠ 3200 Kč, na ubytovně SŠOŠ 3900 Kč, cena za 1. a 3. turnus je 2000 Kč při ubytování na PSJ.

Přednostně budou do LKŠ zařazeni zájemci, kteří po závazném přihlášení a potvrzení organizátory, uhradí účastnický poplatek na účet klubu 154717135/0300.

Kontakt:

Robin Parkan – 605 259 428 nebo lksjihlava@seznam.cz

Datum: 13. 4. 2011 | Sekce: TMK | Autor: Robin Parkan