Pražský deník: Levá ulice líp padá, varuje kuželkářka pražské Slavie Kamila Barborová
Stala se Kuželkářkou roku 2011, aby také ne, když jde o českou reprezentantku, dvojnásobnou mistryni republiky v jednotlivkyních i v družstvech.
Stala se Kuželkářkou roku 2011, aby také ne, když jde o českou reprezentantku, dvojnásobnou mistryni republiky v jednotlivkyních i v družstvech.
VV ČKA schválil rozpisy pro Mistrovství ČR jednotlivců pro rok 2012.
Straubing stále na vítězné vlně; obrovské potíže Zerbstu ve Schwabsbergu; skvělé výkony Jirky Víchy, Vikiho Pytlíka a Radka Holakovského; příští víkend odvety Champions League i s naším zastoupením – tolik na úvod osmnáctého Okénka!
Slavoj Praha snížil po tomto kole ztrátu na vedoucí SKK Náchod na dva body. Nejlepší výkon kola zahrál Michal Markus ze Sokola Luhačovice na Konstruktivě, porazil 635 kuželek.
Po prohře Spartaku Přerov v Blansku vede tabulku Slavia Praha s náskokem dvou bodů.
Pátý turnaj Bellatex Tour hostily kuželny v Plzni, Pelhřimově, Přerově, Rychnově nad Kněžnou a Teplicích v neděli 5. února 2012.
Na začátek Okénka se musím omluvit za jakési „zestručnění“ výsledků. Bohužel nestíhám, a tak tentokrát podrobnosti jen u zápasů s naší účastí, jinak jen výsledky. Příště už to snad bude lepší.
Vedoucí celky ve čtrnáctém kole v domácím prostředí uhrály jasné výhry. Tabulku vede Slavia Praha před Spartakem Přerov, který má shodný počet bodů. Výborné výkony přerovských hráček. Michaela Sedláčková porazila 609 a Gabriela Helisová 602 kuželek.
Po čtrnáctém kole má SKK Náchod na čele tabulky náskok čtyř bodů. Nejlepší výkon kola – Michal Jirouš 649 poražených kuželek.
Začátek února Vám přináší první číslo KuLi v roce 2012!
Tento víkend byl ve znamení prvních zápasů 2. kola Champions League a dohrávkám v rakouských i německých ligových soutěžích.
Zkušený harcovník se nechal k účasti na loňském šampionátu přemluvit a byla z toho nečekaná medaile.
Máme za sebou druhé jarní kolo ligových soutěží u našich sousedů a opět jsme byli svědky mnoha zajímavých a pěkných výkonů.
Jasná výhra SKK Náchod v Jihlavě, překvapivé vítězství TJ Třebíč v Luhačovicích.
Spartak Přerov remizoval v Husovicích. Na čelo tabulky se probojovala Slavia Praha, která v tomto kole zvítězila na Konstruktivě.
Ve stejném termínu jako u nás zahájily jarní soutěže v Německu i Rakousku. V německých soutěžích ještě „splácím dluh“ z podzimní části – uvádím průměry z průměru u Landesligy s Kasendorfem.
Po dvanáctém kole je stále na čele SKK Náchod s náskokem tří bodů na Sokol Husovice. Konec tabulky se po tomto kole hodně vyrovnal. Mezi sedmou Jihlavou a poslední Lokomotivou Česká Třebová je rozdíl pouhých tří bodů.
Po 12. kole čelo tabulky beze změn. Spartak Přerov i Slavia Praha doma nezaváhaly. Vynikající výkon Martiny Zimákové ve Valašském Meziříčí. Při své premiéře v dresu Valašského Meziříčí porazila 614 kuželek.
Základní část Poháru ČKA 2011–12 je minulostí.
Pro Kutnohoračku byl největší událostí roku 2011 start za českou reprezentaci na světovém šampionátu v Sarajevu.
Nejprve zkusil fotbal, ten ho ale kvůli konkurenci přestal bavit, proto dal na svého otce a nyní je oporou kuželkářského klubu KK PSJ Jihlava. Díky svým výkonům nahlédl do reprezentace.
Čtvrtý turnaj PMN – Bellatex Tour hostily kuželny v Jičíně, Ratíškovicích, Rýmařově, Táboře a Ústí nad Labem v neděli 8. ledna 2012.
VV ČKA na svém sobotním jednání v Kutné Hoře schválil hrací systém, místa konání a postupové klíče pro finálové turnaje Mistrovství ČR jednotlivců a dvojic a závěrečnou fázi ProTec Cupu – Poháru ČKA.
V sobotu večer v hotelu Mědínek v Kutné Hoře proběhlo slavnostní vyhlašování kuželkářských anket pro rok 2011! Aktualizováno o kompletní výsledky!
Komise rozhodčích ČKA vydává v souvislosti s nestandardním průběhem Mistrovství republiky dorostenek 2011 v Horním Benešově tuto tiskovou zprávu.
Každoročně ke konci roku probíhá anketa o nejlepšího kuželkáře roku. Letošní slavnostní vyhlášení Kuželkáře ČR 2011 se uskuteční v sobotu 7. ledna 2012 od 19 hodin v hotelu Mědínek v Kutné Hoře.
Poslední den kalendářního roku Vám přináší i závěrečné číslo Kuželkářských listů pro rok 2011!
Ve Kdyni mají první kuželkářskou čtyřdráhu na Domažlicku. Mezi prvními ji vyzkoušel český reprezentant a kdyňský rodák Viktor Pytlík!
Upozorňujeme všechny kluby, že zbývá několik posledních dnů na aktualizaci členské základny na okresním sdružení ČSTV!
Také v Německu dospěly podzimní soutěže k závěru, o víkendu se dohrála tři odložená utkání, která však neměla žádný vliv na tabulky uveřejněné v posledním Okénku. Dnes jsou v Okénku též průměry nejlepších v ligových soutěžích a také našich hráčů. Bohužel, nikde jsem nenašel „Schnittliste“ Landesligy NORD (SKC Kasendorf) a tak tyto průměry chybí.
Jarní aktualizace: