objednat
RSS exporty
RSS články

MSJ 2006 – Výsledky druhého hracího dne

Konečné výsledky soutěže družstev juniorů. Česká reprezentace vybojovala stříbrné medaile! Lepší byla pouze Německá výprava v novém světovém rekordu. Bronz berou junioři ze Slovenska.

• Soutěž zahájil vynikajícím způsobem Petr Mika v novém českém rekordu!!! Poláci vstoupili do soutěže dokonce výkonem 670 kuželek!
  • Jako druhý nastoupí jeden z našich nováčků na MSJ Vlastimil Bělíček, třetí místo v sestavě patří Aleši Staňkovi, čtvrtý nastoupí Zdeněk Dvořák, jako pátý by měl své reprezentační zkušenosti předvést Honza Kotyza a roli dotahováka svěřil trenér Ondřeji Sobčákovi. Jako náhradník bude na případné střídání připraven Zdeněk Říha.
  • Vlasta Bělíček přidal další výborný výkon přes 600 kuželek a předvedl vyrovnanou hru na všech drahách. V průběžném pořadí po dvou odehraných hráčích jsme na druhém místě. Poláci ztratili úvodní náskok.
  • Aleši Staňkovi se nedařilo, a proto se trenér po 60 hodech (269) rozhodl pro střídání Zdeňkem Říhou. Byl to velmi dobrý tah a Zdeněk zahrál velmi slušně svoji šedesátku (299) a udrželi jsme tak kontakt se špičkou. Po polovině soutěže jsme stále ve hře o medaile. Zatím suverénní jsou Němci, následovaní Slováky a Slovinci.
  • Zdeněk Dvořák opět posouvá hranici českého rekordu!!! Momentálně jsme tedy spolu se Slovinci a Slováky ve hře o stříbro. Němci stále zvyšují svůj náskok. Chorvati trochu ztratili.
  • Další česká šestistovka! Jejím autorem není nikdo jiný než úřadující vítěz Světového poháru Honza „Komls“ Kotyza. Musíme však očekávat útok Slovinců i Slováků na naše průběžné druhé místo.
  • Ondra Sobčák jako poslední náš zástupce nakonec uhájil druhou příčku a naše reprezentace tak získala stříbrné medaile! Bojovalo se až do posledního hodu - rozdíl mezi čtyřmi týmy na druhém až pátém místě je pouhých jedenáct kuželek.
Hráč1. dráha2. dráha3. dráha4. dráhaCel.