ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Kuželkářské ankety za sezónu 2013/14

Výkonný výbor České kuželkářské asociace vyhlašuje další ročník ankety o osobnosti kuželkářského sportu. Oproti předchozím ročníkům se však nebude volit za kalendářní rok, ale za právě končící sezonu 2013/14. Pošlete své hlasy a rozhodněte o těch nejlepších… Hlasování končí již 2. června!

Kromě nového termínu a volby za sezonu, nikoliv kalendářní rok, zůstává systém hlasování stejný – každý oddíl (bez ohledu na to, jakou soutěž hraje) má jeden anketní lístek ve čtyřech hlavních kategoriích. A to Kuželkář roku, Kuželkářka roku, Junior roku a Juniorka roku. Pověřený zástupce z každého oddílu může hlasovat pro nominované v dané kategorii. Trenér roku a další člen do Síně slávy vzejdou z rozhodnutí Výkonného výboru ČKA. Talenty roku vyberou členové Komise mládeže a Komise státní reprezentace. Hlasovat mohou i další funkcionáři ČKA, viz podrobné informace o hlasování.

Vyhlášení výsledků ankety Kuželkář sezóny 2013/14 se uskuteční v Zastávce u Brna na společném slavnostním večeru v pátek 13. června 2014. Tomuto vyhlášení bude rovněž předcházet zasedání Výkonné rady ČKA.

Informace k hlasování

Anketní lístky

Řádně vyplněné anketní lístky zasílejte emailem na adresu . Případné dotazy zodpoví Lukáš Dařílek na telefonu 728 835 020.

Vyzýváme Vás k hlasování v kategoriích dle výše uvedených hlasovacích práv. Přejeme tu správnou volbu a věříme, že využijete svou šanci rozhodnout o těch nejlepších!

Vaše anketní lístky očekáváme nejpozději 2. června 2014 o půlnoci.

Datum: 28. 5. 2014 | Sekce: Kuželkářské ankety | Autor: ČKA