ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Kuželkářské ankety za rok 2023

Výkonný výbor České kuželkářské asociace vyhlašuje ankety o osobnosti kuželkářského sportu. Pošlete své hlasy a rozhodněte o těch nejlepších! Hlasování prodlouženo do 13. února 2024.

Systém hlasování je stejný jako v uplynulých ročnících – každý oddíl (bez ohledu na to, jakou soutěž hraje) má jeden anketní lístek ve čtyřech hlavních kategoriích. A to Kuželkář sezóny, Kuželkářka sezóny, Junior sezóny a Juniorka sezóny. Pověřený zástupce z každého oddílu může hlasovat pro nominované v dané kategorii. Ocenění Talent roku vzejde z rozhodnutí Výkonného výboru ČKA na základě doporučení příslušných komisí. Hlasovat mohou i další funkcionáři ČKA, viz podrobné informace o hlasování.

Vyhlášení výsledků ankety Kuželkář roku 2023 se uskuteční online formou.

Informace k hlasování

Anketní lístky

Řádně vyplněné anketní lístky zasílejte emailem na adresu kuzelkar@kuzelky.cz. Případné dotazy zodpoví Lukáš Dařílek na email lukas.darilek@kuzelky.cz nebo telefonu 728 835 020.

Vyzýváme Vás k hlasování v kategoriích dle výše uvedených hlasovacích práv. Přejeme tu správnou volbu a věříme, že využijete svou šanci rozhodnout o těch nejlepších!

Vaše anketní lístky očekáváme nejpozději 13. února 2024.

Datum: 11. 2. 2024 | Sekce: Kuželkářské ankety | Autor: Lukáš Dařílek