objednat
RSS exporty
RSS články

Interliga 2019/20 – 11. kolo

Podzimní část soutěže opět ovládla Podbrezová, z českých družstev je „půlmistrem“ družstvo SKK Rokycany.

Interliga

Právě Rokycany hrály na drahách Interu Bratislava a úvod utkání se jim moc nepovedl. V druhé půli hosté zabrali a nebýt prohry o dvě kuželky v páté dvojici, mohli si odvézt oba body. Domácí bez jediné šestistovky uhráli cennou remízu za čtyři dílčí výhry. Druhá remíza se zrodila ve Veľkém Šariši, kde domácí přivítali družstvo ŠKK Trstená Starek. Domácí, ač byli lepší na poražené kuželky, ztratili cenný bod. Hosté možná zásluhou jediné kuželky v druhém setu poslední dvojice utkání dotáhli do remízy. Výsledkem 6:2 skončilo utkání v Jihlavě a v Brně-Husovicích. V prvním případě hostila PSJ Jihlava Sokol Luhačovice. Hosté domácím docela zle zatápěli. Domácí i přes jeden slabší výsledek v sestavě uhráli „luxusní“ výsledek. V Brně domácí přivítali Lokomotivu Česká Třebová. Vyrovnané utkání domácí rozhodli v úvodu, kde drobný náskok udrželi až do konce. Jedinou výhru hostí v tomto kole zaznamenala Podbrezová na drahách Tatranu Sučany. Vynikající výkony předvedli Jovan Čalič (668) a Erik Kuna (652). Domácí i přes vysoké výkony soupeře dokázali uhrát tři body což je pozoruhodné.

Podbrezové a Rokycanům gratuluji a všem hráčům, oddílům, kolegům a lidem, kteří se zapojili či zapojují do dění Interligy přeji hezké vánoce a šťastný nový rok 2020.

Datum: 1. 12. 2019 | Sekce: Interliga | Autor: Karel Bok