ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Výsledky Jarního turnaje mladšího žactva

V sobotu 9. června se v Českých Velenicích konal další ročník turnaje věnovaného mladším žákům a žákyním.

V napínavém závěru zvítězilo družstvo Jihočeského kraje, v soutěži tandemů duo Petrů – Mikeš z Kraje Vysočina.

Nejlepší mladší žáci a žákyně zakončili tuto sezónu v sobotu 9. června na kuželně v Českých Velenicích, kde se mezi sebou již tradičně utkaly krajské výběry. K vidění byla spousta hezkých výkonů, které velmi často přesahovaly hranici 270 kuželek. V napínavém souboji letos zvítězil Jihočeský kraj s celkovým výkonem 1110 poražených kuželek, druhé místo si odvezl Jihočeský kraj, který docílil 1076 kuželek, a na třetím místě se umístil Plzeňský kraj s 1072 kuželkami. Nejvyššího výsledku, skvělých 306 poražených kuželek, docílily shodně Thea Petrů a Veronika Kábrtová.

V soutěži tandemů zvítězilo duo Petrů – Mikeš z Jihočeského kraje, které ve finále porazilo dvojici z Vysočiny Malenová – Straka. Bronz si z Velenic odvezly dvojice Plzeňského kraje Löffelmannová – Benda a Jihomoravského kraje Nováková – Konečný.

Ještě jednou děkuji pořadatelům z Českých Velenic za skvělou organizaci a zvládnutý průběh turnaje, dík patří také firmě Magna Cartech, díky které si hráči mohli odvézt krásné poháry. A velké poděkování patří trenérům a rodičům, kteří své svěřence na turnaj přivezli a věnovali jim svůj čas.

Ludmila Johnová

Jarní turnaj mladšího žactva 2018

Datum: 13. 6. 2018 | Sekce: Mládež | Autor: Ludmila Johnová