Česká kuželkářská asociace
ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Kuželkářské turnaje

  • Žádosti o doplnění pozvánky nebo výsledků Vámi pořádaného turnaje zasílejte emailem na .
  • Posílejte vždy kompletní informace v těle emailu (datum, místo konání, systém hraní a případný název turnaje)! A to jak u pozvánek, tak u výsledků. Bez poskytnutí těchto údajů nemusí být informace zveřejněny.
  • Doplnění pozvánky nebo výsledků bude provedeno pouze u klubů, které mají aktualizovanou evidenci o klubu a kuželně, na které je turnaj pořádán.

Pozvánky na turnaje

TermínKuželnaDisciplínaPozvánka
6. 3. – 6. 5.SKP Kuželky Hradec Králové4×120 HSPDF
11. 4. – 7. 5.SKK Hořice2×100 HS, 2×200 HSPDF
17. 4. – 30. 4.TJ Sokol Chýnovseniorská kategorie 2×100 HSDOCX
21. 4. – 1. 5.TJ Sokol Kolín2×100 HSDOC
21. 4. – 7. 5.TJ Dvůr Králové nad Labem2×100 HS, neregistrovaní 2×60 HSPDF
26. 4. – 29. 4.KK Moravská Slavia Brnoseniorská kategorie 1×120 HSPDF
27. 4. – 10. 6.SK Olomouc Sigma MŽ5×100 HSDOC
28. 4. – 6. 5.TJ Nové Město na Moravě2×100 HSPDF
28. 4. – 14. 5.SKK Bílina4×100 HS, 1×100 HSDOCX
29. 4. – 14. 5.KK Vyškov1×200 HS, 1×120 HSPDF
30. 4.TJ Lokomotiva Ústí nad Labem4×120 HSPDF
2. 5. – 14. 5.TJ KK Louny4×100 HS, 1×100 HS, 1×60 HSDOC
2. 5. – 15. 5.KK Orel Ivančice2×120 HS, neregistrovaní 2×60 HSDOC
2. 5. – 1. 6.TJ Slovan Karlovy Vary4×100 HS, 2×100 HSDOCX
2. 5. – 3. 6.HKK Olomouctandemy 120 HSRTF
3. 5. – 19. 5.SK Meteor Prahatandemy 100 HSPDF
7. 5. – 28. 5.TJ Start Rychnov nad Kněžnouneregistrovaní 2×60 HSPDF
11. 5. – 13. 5.TJ Sokol Luhačoviceženy 1×120 HSPDF
12. 5. – 20. 5.TJ Sokol Vracov2×100 HSDOC
14. 5.TJ Start Rychnov nad Kněžnoudorostenci, junioři 1×120 HSPDF
15. 5. – 28. 5.KK Konstruktiva Praha2×200 HS, ženy 2×100 HSPDF
29. 5. – 4. 6.KK Slavoj Žirovnice2×120 HSPDF
28. 7. – 20. 8.KK Kroměříž2×120 HSDOC
více termínůTurné Vysočina – 5 kuželendva turnaje 2×100 HS, tři turnaje 2×120 HSPDF

Výsledky odehraných turnajů

TermínPořadatelTurnajVýsledky
9. 1. – 4. 3.SKP Kuželky Hradec KrálovéTandemy 120 HSPDF
4. 1. – 15. 1.TJ Sparta Kutná HoraMemoriál Bohumila DusePDF
2. 1. – 15. 1.SKK RokycanyMemoriál Václava ChmelířeXLS
17. 12. – 9. 1.SK Žižkov PrahaŽižkovský tříkrálový turnajPDF
27. 12. – 8. 1.KK BlanskoMemoriál Josefa HabřinyXLS
27. 12. – 8. 1.TJ Bižuterie Jablonec nad NisouJablonecká 120PDF
12. 12. – 8. 1.TJ Valašské MeziříčíOtevřené mistrovství Valašska – Radegast OpenXLSX
25. 11. – 6. 1.SKP Kuželky Hradec KrálovéHradecká dvoustovkaPDF
25. 12. – 29. 12.Kuželky AšVánoční turnajPDF
11. 12. – 23. 12.TJ Lokomotiva Ústí nad LabemVánoční turnajPDF
10. 12. – 21. 12.TJ TřebíčTřebíčský pohárXLSX
16. 12. – 19. 12.KK Jiří PoděbradyVánoční turnajPDF
17. 12.TJ Jiskra Nový BorSokolskáXLS
1. 8. – 17. 9.SKP Kuželky Hradec KrálovéTurnaj jednotlivcůPDF
8. 8. – 9. 9.TJ Sokol SedlniceSedlnická sypačkaXLS
29. 8. – 4. 9.SK Uhelné sklady PrahaPůlená stodvacítkaXLS
27. 8. – 4. 9.TJ TřebíčTurnaj o pohár starosty TřebíčePDF
27. 8. – 4. 9.Kuželky AšMemoriál J. ViewegaPDF
23. 8. – 4. 9.TJ KelčKelečský turnajPDF
22. 8. – 4. 9.TJ Sokol MistřínMemoriál Josefa VinklaraXLSX
12. 8. – 4. 9.TJ Sokol DuchcovDuchcovská sypačkaXLS
26. 8. – 3. 9.TJ Sokol VracovDadka CupPDF
19. 8. – 3. 9.TJ Jiskra Nový BorBohemiaXLS
8. 8. – 31. 8.SKK Bohušovice nad OhříPohár praotce ČechaXLS
19. 8. – 28. 8.TJ Sokol BenešovPohár města Benešova 2016XLS
19. 8. – 28. 8.TJ Sokol Újezd sv. KřížeMemoriál Jana Hutkaye st.PDF
19. 8. – 28. 8.KK Jiří PoděbradyO putovní pohár starosty města PoděbradPDF
30. 7. – 28. 8.KK KroměřížPohár Hanáckých AthénXLSX
17. 8. – 27. 8.TJ Sokol MachováMemoriál bratrů ZatloukalovýchPDF
15. 8. – 26. 8.SK Žižkov PrahaŽižkovská dvoustovkaPDF
7. 8. – 21. 8.TJ Sokol BohumínBohumínský pohár 2016PDF
5. 8. – 21. 8.TJ Narex Česká LípaČeskolipská 120PDF
8. 8. – 13. 8.KK Slovan RosiceMemoriál Vlastimila MecerodaXLS
18. 7. – 6. 8.SK Podlužan PrušánkyMemoriál Stanislava ZálešákaXLSB
více termínůKK Slovan RosiceRosický letní pohár – Memoriál Miloše Kratiny 2016PDF
více termínů5 kuželenTurné Vysočina 2016 (po 3. turnaji)PDF