Česká kuželkářská asociace
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články
Inzerce

Kuželkářské turnaje

  • Žádosti o doplnění pozvánky nebo výsledků Vámi pořádaného turnaje zasílejte emailem na .
  • Posílejte vždy kompletní informace v těle emailu (datum, místo konání, systém hraní a případný název turnaje)! A to jak u pozvánek, tak u výsledků. Bez poskytnutí těchto údajů nemusí být informace zveřejněny.
  • Doplnění pozvánky nebo výsledků bude provedeno pouze u klubů, které mají aktualizovanou evidenci o klubu a kuželně, na které je turnaj pořádán.

Pozvánky na turnaje

TermínKuželnaDisciplínaPozvánka
25. 4. – 4. 6.SKP Kuželky Hradec Králové2×120 HSPDF
28. 4. – 10. 6.SK Olomouc Sigma MŽ5×100 HSDOC
3. 5. – 4. 6.HKK Olomouctandemy 120 HSRTF
8. 5. – 29. 5.TJ Start Rychnov nad Kněžnounereg. 2×60 HSPDF
10. 5. – 26. 5.SK Meteor Prahatandemy 100 HSPDF
10. 5. – 28. 5.TJ Slovan Karlovy Vary4×100 HS, 2×100 HSDOCX
13. 5. – 26. 6.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou2×100 HSPDF
16. 5. – 28. 5.TJ Sokol Slavonice2×120 HSDOC
16. 5. – 31. 5.KK Konstruktiva Praha2×200 HS, ženy 2×100 HSPDF
21. 5. – 29. 5.TJ Start Jihlava2×100 HSDOC
30. 5. – 4. 6.TJ Sparta Kutná Hora1×120 HSPDF
30. 5. – 5. 6.KK Slavoj Žirovnice2×100 HSPDF
1. 6. – 30. 6.KO Česká Kamenice2×100 HSPDF
4. 6.KK Kosmonosymládež 1×100 HSDOC
11. 6. – 26. 6.MKK Stará Turá (SVK)1×120 HSPDF
25. 6.TJ Jiskra Hazlovmládež U23 1×120 HSDOC
18. 7. – 6. 8.SK Podlužan Prušánky2×100 HSPDF
6. 8. – 21. 8.TJ Narex Česká Lípa4×120 HS, 1×120 HSPDF
8. 8. – 13. 8.KK Slovan Rosice1×120 HSPDF
22. 8. – 4. 9.TJ Sokol Mistřín4×120 HSPDF
více termínůKK Slovan Rosice4×120 HSPDF
více termínůPražská pětka – 5 kuželen100 HS, 120 HS, 200 HS, tandemy, sokolskáDOCX
více termínůTurné Vysočina – 5 kuželen2×100 HSDOC

Výsledky odehraných turnajů

TermínPořadatelTurnajVýsledky
19. 5. – 21. 5.TJ Sokol LuhačoviceMájový turnaj ženPDF
2. 5. – 15. 5.TJ Slovan Kamenice nad LipouMemoriál Václava PetráskaPDF
2. 5. – 15. 5.TJ KK LounyPohár osvobozeníXLSX
2. 5. – 15. 5.TJ Zbrojovka VsetínO pohár místostostarosty města VsetínaPDF
2. 5. – 15. 5.TJ Sokol ChýnovTurnaj veteránůXLSX
30. 4. – 15. 5.Kuželky Horní BenešovO Pohár HobesuDOCX
22. 4. – 8. 5.TJ Dvůr Králové nad LabemPodzvičinský turnaj dvojicPDF
7. 5.TJ Start Rychnov nad KněžnouMemoriál Ondry LepkyPDF
12. 4. – 6. 5.SKK HořiceTurnaj dvojicPDF
16. 4. – 24. 4.TJ Sokol VracovZlatá kuželkaPDF
9. 4. – 23. 4.TJ Sokol LuhačoviceLuhačovice open 2016PDF
29. 2. – 23. 4.SKP Kuželky Hradec KrálovéJarní turnaj družstevPDF
11. 1. – 27. 2.SKP Kuželky Hradec KrálovéTurnaj v kuželkách – tandemyPDF
4. 1. – 11. 1.SK Žižkov PrahaŽižkovský tříkrálový turnajPDF
4. 1. – 10. 1.TJ Sparta Kutná HoraMemoriál Bohumila DusePDF
2. 1. – 10. 1.SKK RokycanyMemoriál Václava ChmelířeXLS
16. 12. – 10. 1.TJ Valašské MeziříčíOtevřené mistrovství Valašska – Radegast OpenXLSX
28. 12. – 8. 1.KK BlanskoMemoriál Josefa HabřinyXLS
27. 12. – 8. 1.TJ Bižuterie Jablonec nad NisouJablonecká 120PDF
23. 11. – 8. 1.SKP Kuželky Hradec KrálovéHradecká dvoustovkaPDF
7. 12. – 6. 1.TJ Sokol BenešovPutovní pohár města BenešovXLS
17. 12. – 3. 1.SKK VrchlabíKrakonošův pohárPDF
23. 11. – 30. 12.TJ Sokol Nové VeselíTurnaj 100 hodů do plnýchXLSX
27. 12. – 28. 12.MKK Stará Turá (SVK)Povianočný turnajPDF
12. 12. – 23. 12.TJ TřebíčTřebíčský pohárXLSX
18. 12. – 20. 12.MKK Slovan Galanta (SVK)Galantský kolkársky maratón J&R Digital 2015XLS
7. 12. – 20. 12.TJ Dvůr Králové nad LabemMemoriál Jaroslava DědkaPDF
6. 12. – 20. 12.TJ Lokomotiva Ústí nad LabemVánoční turnajPDF
19. 12.TJ Jiskra Nový BorSokolská 2015XLS
více termínůKK Slovan RosiceRosický letní pohár – Memoriál Miloše KratinyPDF
více termínů5 kuželenTurné Vysočina (konečné výsledky)PDF
více termínů5 kuželenPražská pětka (konečné výsledky)XLSX