Česká kuželkářská asociace
ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Kuželkářské turnaje

  • Žádosti o doplnění pozvánky nebo výsledků Vámi pořádaného turnaje zasílejte emailem na .
  • Posílejte vždy kompletní informace v těle emailu (datum, místo konání, systém hraní a případný název turnaje)! A to jak u pozvánek, tak u výsledků. Bez poskytnutí těchto údajů nemusí být informace zveřejněny.
  • Doplnění pozvánky nebo výsledků bude provedeno pouze u klubů, které mají aktualizovanou evidenci o klubu a kuželně, na které je turnaj pořádán.

Pozvánky na turnaje

TermínKuželnaDisciplínaPozvánka
25. 11. – 6. 1.SKP Kuželky Hradec Králové1×200 HSPDF
5. 12. – 18. 12.TJ Dvůr Králové nad Labem1×100 HSPDF
10. 12. – 21. 12.TJ Třebíč2×100 HSPDF
11. 12. – 23. 12.TJ Lokomotiva Ústí nad Labemmuži 4×200 HS, 1×200 HS; ženy 4×120 HS, 1×120 HSPDF
11. 12. – 30. 12.KK Lokomotiva Tábor2×200 HSDOC
12. 12. – 18. 12.TJ Sokol Brno IV4×120 HSPDF
12. 12. – 8. 1.TJ Valašské Meziříčí1×120 HS, 2×120 HSDOC
14. 12. – 6. 1.TJ Lokomotiva Trutnov2×100 HSPDF
16. 12. – 18. 12.MKK Slovan Galanta (SVK)1×120 HSDOC
16. 12. – 3. 1.SKK Vrchlabí2×120 HSPDF
17. 12.TJ Jiskra Nový BorsokolskáDOC
17. 12. – 9. 1.SK Žižkov Praha2×120 HSPDF
19. 12. – 30. 12.KC Zlíntandemy 200 HSPDF
25. 12. – 29. 12.Kuželky Aš1×100 HSPDF
27. 12. – 8. 1.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou2×120 HSPDF
27. 12. – 8. 1.KK Blansko2×120 HSPDF
28. 12. – 8. 1.Rakovice (SVK)4×120 HSPDF
2. 1. – 15. 1.SKK Rokycany2×120 HSDOC
více termínůTurné Vysočina – 5 kuželen2×100 HSDOC

Výsledky odehraných turnajů

TermínPořadatelTurnajVýsledky
1. 8. – 17. 9.SKP Kuželky Hradec KrálovéTurnaj jednotlivcůPDF
8. 8. – 9. 9.TJ Sokol SedlniceSedlnická sypačkaXLS
29. 8. – 4. 9.SK Uhelné sklady PrahaPůlená stodvacítkaXLS
27. 8. – 4. 9.TJ TřebíčTurnaj o pohár starosty TřebíčePDF
27. 8. – 4. 9.Kuželky AšMemoriál J. ViewegaPDF
23. 8. – 4. 9.TJ KelčKelečský turnajPDF
22. 8. – 4. 9.TJ Sokol MistřínMemoriál Josefa VinklaraXLSX
12. 8. – 4. 9.TJ Sokol DuchcovDuchcovská sypačkaXLS
26. 8. – 3. 9.TJ Sokol VracovDadka CupPDF
19. 8. – 3. 9.TJ Jiskra Nový BorBohemiaXLS
8. 8. – 31. 8.SKK Bohušovice nad OhříPohár praotce ČechaXLS
19. 8. – 28. 8.TJ Sokol BenešovPohár města Benešova 2016XLS
19. 8. – 28. 8.TJ Sokol Újezd sv. KřížeMemoriál Jana Hutkaye st.PDF
19. 8. – 28. 8.KK Jiří PoděbradyO putovní pohár starosty města PoděbradPDF
30. 7. – 28. 8.KK KroměřížPohár Hanáckých AthénXLSX
17. 8. – 27. 8.TJ Sokol MachováMemoriál bratrů ZatloukalovýchPDF
15. 8. – 26. 8.SK Žižkov PrahaŽižkovská dvoustovkaPDF
7. 8. – 21. 8.TJ Sokol BohumínBohumínský pohár 2016PDF
5. 8. – 21. 8.TJ Narex Česká LípaČeskolipská 120PDF
8. 8. – 13. 8.KK Slovan RosiceMemoriál Vlastimila MecerodaXLS
18. 7. – 6. 8.SK Podlužan PrušánkyMemoriál Stanislava ZálešákaXLSB
1. 6. – 30. 6.KO Česká KameniceKamenická sviněPDF
11. 6. – 26. 6.MKK Stará Turá (SVK)TurancupPDF
13. 5. – 26. 6.TJ Spartak Rokytnice nad JizerouRokytnický turnaj dvojicPDF
28. 4. – 10. 6.SK Olomouc Sigma MŽPohár osvobození města OlomouceXLS
30. 5. – 5. 6.KK Slavoj ŽirovniceO perleťovou plaketuXLS
4. 6.KK KosmonosyPojizerský pohárXLSX
30. 5. – 4. 6.TJ Sparta Kutná HoraMemoriál Františka NocaraPDF
3. 5. – 4. 6.HKK OlomoucMájový turnaj dvojic – tandemůPDF
25. 4. – 4. 6.SKP Kuželky Hradec KrálovéTurnaj dvojicPDF
16. 5. – 31. 5.KK Konstruktiva PrahaGambrinus CupPDF
21. 5. – 29. 5.TJ Start JihlavaMemoriál Petra NovotnéhoXLSX
8. 5. – 29. 5.TJ Start Rychnov nad KněžnouMemoriál Pavla SchüleraPDF
10. 5. – 26. 5.SK Meteor PrahaTurnaj dvojic – tandemyPDF
16. 5. – 24. 5.TJ Sokol KobylisyTurnaj dvojicPDF
10. 5. – 22. 5.TJ Spartak PelhřimovMemoriál Václava BínyXLS
6. 5. – 22. 5.SKK BílinaMemoriál Emila AltmannaXLSX
19. 5. – 21. 5.TJ Sokol LuhačoviceMájový turnaj ženPDF
2. 5. – 15. 5.TJ Slovan Kamenice nad LipouMemoriál Václava PetráskaPDF
2. 5. – 15. 5.TJ KK LounyPohár osvobozeníXLSX
2. 5. – 15. 5.TJ Zbrojovka VsetínO pohár místostostarosty města VsetínaPDF
2. 5. – 15. 5.TJ Sokol ChýnovTurnaj veteránůXLSX
30. 4. – 15. 5.Kuželky Horní BenešovO Pohár HobesuDOCX
22. 4. – 8. 5.TJ Dvůr Králové nad LabemPodzvičinský turnaj dvojicPDF
7. 5.TJ Start Rychnov nad KněžnouMemoriál Ondry LepkyPDF
12. 4. – 6. 5.SKK HořiceTurnaj dvojicPDF
16. 4. – 24. 4.TJ Sokol VracovZlatá kuželkaPDF
9. 4. – 23. 4.TJ Sokol LuhačoviceLuhačovice open 2016PDF
29. 2. – 23. 4.SKP Kuželky Hradec KrálovéJarní turnaj družstevPDF
11. 1. – 27. 2.SKP Kuželky Hradec KrálovéTurnaj v kuželkách – tandemyPDF
4. 1. – 11. 1.SK Žižkov PrahaŽižkovský tříkrálový turnajPDF
4. 1. – 10. 1.TJ Sparta Kutná HoraMemoriál Bohumila DusePDF
2. 1. – 10. 1.SKK RokycanyMemoriál Václava ChmelířeXLS
16. 12. – 10. 1.TJ Valašské MeziříčíOtevřené mistrovství Valašska – Radegast OpenXLSX
28. 12. – 8. 1.KK BlanskoMemoriál Josefa HabřinyXLS
27. 12. – 8. 1.TJ Bižuterie Jablonec nad NisouJablonecká 120PDF
23. 11. – 8. 1.SKP Kuželky Hradec KrálovéHradecká dvoustovkaPDF
7. 12. – 6. 1.TJ Sokol BenešovPutovní pohár města BenešovXLS
17. 12. – 3. 1.SKK VrchlabíKrakonošův pohárPDF
23. 11. – 30. 12.TJ Sokol Nové VeselíTurnaj 100 hodů do plnýchXLSX
27. 12. – 28. 12.MKK Stará Turá (SVK)Povianočný turnajPDF
12. 12. – 23. 12.TJ TřebíčTřebíčský pohárXLSX
18. 12. – 20. 12.MKK Slovan Galanta (SVK)Galantský kolkársky maratón J&R Digital 2015XLS
7. 12. – 20. 12.TJ Dvůr Králové nad LabemMemoriál Jaroslava DědkaPDF
6. 12. – 20. 12.TJ Lokomotiva Ústí nad LabemVánoční turnajPDF
19. 12.TJ Jiskra Nový BorSokolská 2015XLS
více termínů5 kuželenPražská pětka 2015XLSX
více termínůKK Slovan RosiceRosický letní pohár – Memoriál Miloše Kratiny 2016PDF
více termínů5 kuželenTurné Vysočina 2016 (po 3. turnaji)PDF