ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Anketa Kuželkář roku a Kuželkář sezóny

Anketa Kuželkář sezóny

SezónaKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2016/17mužiJiří VeselýVýsledky
ženyHana Wiedermannová
junioři a dorostenciJan Bína
juniorky a dorostenkyNatálie Topičová
talentOndřej Černý, Michaela Provazníková
trenér sezónyJosef Vařák
trenérská stáliceIvan Blaha, Jiří Úlehla
SezónaKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2015/16mužiMartin VaněkVýsledky
ženyAneta Cvejnová
junioři a dorostenciMichal Pytlík
juniorky a dorostenkyNikola Tatoušková
talentDenis Hofman, Barbora Pýchová
trenér sezónyAleš Staněk
trenérská stáliceZdeněk Jaroš
SezónaKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2014/15mužiMartin VaněkVýsledky
ženyHana Wiedermannová
junioři a dorostenciJan Bína
juniorky a dorostenkyNikola Portyšová
talentPetr Vaněk, Kateřina Vyhnálková
trenér sezónyJan Výrek
trenérská stáliceZdeněk Blecha
SezónaKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2013/14mužiJan KotyzaVýsledky
ženyLucie Vaverková
junioři a dorostenciRostislav Gorecký
juniorky a dorostenkyNatálie Topičová
talentDavid Urbánek, Michaela Dvořáková
trenérTomáš Vít

Anketa Kuželkář roku

RokKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2012mužiMiroslav JelínekVýsledky
ženyHana Wiedermannová
junioři a dorostenciMichal Wohlmuth
juniorky a dorostenkyRenáta Navrkalová
talentMartin Kováčik, Tereza Buďová
trenérStanislav Novák
RokKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2011mužiViktor PytlíkVýsledky
ženyKamila Barborová
junioři a dorostenciPavel Jiroušek
juniorky a dorostenkyNikola Tatoušková
talentMojmír Holec, Natálie Topičová
trenérJan Výrek
RokKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2010mužiJan KotyzaVýsledky
ženyLucie Vaverková
junioři a dorostenciPavel Jiroušek
juniorky a dorostenkyHana Wiedermannová
talentPetr Hendrych, Eliška Kubáčková
trenérJaroslav Jiránek
RokKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2009mužiJan KotyzaVýsledky
ženyDana Wiedermannová ml.
junioři a dorostenciPavel Jiroušek
juniorky a dorostenkyZuzana Musilová
talentLadislav Urban, Kristýna Švihlíková
rozhodčíLibor Novák
trenérLadislav Musil
RokKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2008mužiMichal JiroušVýsledky
ženyLucie Vaverková
junioři a dorostenciVlastimil Bělíček
juniorky a dorostenkyLucie Vaverková
talentMartin Schejbal, Karolína Doubková
rozhodčíLibor Novák
trenérRůžena Smrčková
RokKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2007mužiMichal JiroušVýsledky
ženyHana Wiedermannová
junioři a dorostenciFilip Dejda
juniorky a dorostenkyHana Wiedermannová
talentJakub Haresta, Nikola Tatoušková
rozhodčíSoňa Keprtová
trenérLadislav Musil
RokKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2006mužiJan KotyzaVýsledky
ženyLucie Vaverková
junioři a dorostenciJan Kotyza
juniorky a dorostenkyLucie Vaverková
talentMartin Procházka, Simona Koutníková
rozhodčíSoňa Keprtová
trenérBedřich Jelínek
RokKategorieVítěz (vítězka)Výsledky
2005mužiZdeněk GartusVýsledky
ženyLenka Bukovská
junioři a dorostenciRobin Parkan
juniorky a dorostenkyDana Wiedermannová
talentJan Ševela, Ludmila Johnová
rozhodčíSoňa Keprtová
trenérLuděk Keprt
RokKategorieDle odborné porotyDle členů ČKAVýsledky
2004mužiRadek HolakovskýRadek HolakovskýVýsledky
ženyEva BudišováEva Budišová
junioři a dorostenciOndřej ToušOndřej Touš
juniorky a dorostenkyLucie VaverkováLucie Vaverková
žáciPavel TrudičPavel Trudič
žákyněKamila ŠmerdováKamila Šmerdová
RokVítěz – mužiVítězka – ženyVýsledky
2003Martin VaněkRadka MaláVýsledky
2002Ondřej SobčákNaděžda DobešováVýsledky
2001Michal JiroušNaděžda DobešováVýsledky
2000Viktor PytlíkNaděžda DobešováVýsledky
1999Viktor PytlíkNaděžda DobešováVýsledky
1998Miroslav JelínekNaděžda DobešováVýsledky
1997Miroslav JelínekNaděžda DobešováVýsledky
1996Jaroslav PichlDaniela ŽďárkováVýsledky
1995Martin FürstNaděžda DobešováVýsledky
1994Zdeněk GartusNaděžda DobešováVýsledky

Kuželkář století

Kategorie mužiKategorie ženyVýsledky
Kočárek MiroslavNaděžda DobešováVýsledky

Místa konání slavnostního vyhlášení výsledků ankety

RokMísto konání
2016/17Brno
2015/16Františkovy Lázně
2014/15Rokycany
2013/14Zastávka u Brna
2012Třebíč
2011Kutná Hora
2010Zastávka u Brna
2009Náchod
2008Zábřeh
2007Blansko
2006Brno
2005Zábřeh
2004Hustopeče
2003Praha
2002Náchod
2001Jihlava
2000Olomouc
1999Jihlava
1998Pardubice
1997Brno
1996Praha
1995Náchod
1994Praha

zpět do archivu