Zápis z VH a činnost VV 2005–09
Ke stažení nabízíme dva zajímavé dokumenty. Jedním z nich je zápis z jednání Valné hromady ČKA, která proběhla letos v červnu. Druhým je potom Zpráva o činnosti Výkonného výboru ČKA za volební období 2005–09.
Ke stažení nabízíme dva zajímavé dokumenty. Jedním z nich je zápis z jednání Valné hromady ČKA, která proběhla letos v červnu. Druhým je potom Zpráva o činnosti Výkonného výboru ČKA za volební období 2005–09.
Vyšlo další číslo Kuželkářských listů.
Ve dnech 22.–26. 6. bojovaly kuželkářky a kuželkáři na mezinárodním mistrovství železničářů – USIC v Rakouském St. Urbanu.
Po velmi úspěšném Májovém turnaji dvojic, kterého se zúčastnilo přes 300 párů z Čech, Slovenska, Rakouska, Maďarska a Polska se v měsíci srpnu uskuteční ve Vyškově další z již tradičních turnajů pořádaných místním kuželkářským klubem.
Ve čtvrtek 2. července je plánovaná servisní odstávka serveru, na kterém běží web České kuželkářské asociace.
Na stránkách televize Krilie přibyla další videa. Po dvou záznamech z MČR žen 2009 a mužského finále PČKA, natáčela i na akademických hrách.
Páté číslo si můžete stáhnout z webu Pardubického kuželkářského svazu.
Konec letošní sezony nepřinesl sportovní úspěchy jen na kuželkářských drahách, ale velkou výzvu připravil pro úspěšného kuželkáře z posledních týdnů – Robina Parkana – organizátor tandemových seskoků Mgr. Emil Franěk.
Ve dnech 18. a 19. června se v Plzni v rámci 9. ročníku Českých akademických her odehrály soutěže kuželkářů. Z vítězství se radují Pavlína Procházková z Masarykovy univerzity a Jan Kotyza z Vysoké školy chemicko-technologické.
Na základě usnesení VH ČKBF ze dne 13. června 2009 dochází s účinností od 1. července 2009 ke změně Registračního řádu ČKBF, kterým se upravuje výše členských příspěvků pro členy ČKA.
Na sobotním Aktivu STK byla prezentována konečná podoba složení jednotlivých skupin všech ligových soutěží řízených VV ČKA, prostřednictvím STK ČKA.
Ve dnech 18. a 19. června se v Plzni konají kuželkářské soutěže v rámci Českých akademických her 2009.
V sobotu 13. června proběhla v Praze Valná hromada ČKBF a Valná hromada ČKA.
Přinášíme nové číslo časopisu, které obsahuje především informace z MS dorostu a MS družstev a výsledky MČR.
O uplynulém víkendu hostila přeloučská kuželna účastníky 1. mistrovství východních Čech jednotlivců v disciplíně 200 hs.
V bouřlivé atmosféře a na pečlivě připravené olomoucké osmidráze proběhlo 3. mistrovství české republiky neregistrovaných kuželkářů.
Se svolením autorky Evy Streichsbierové uveřejňujeme článek, který vyšel na portálu idnes.cz.
Již v sobotu 13. června 2009 se v Praze uskuteční Valná hromada ČKBF a následně Valná hromada ČKA.
Vítězi se stala družstva KK PSJ Jihlava (muži) a KK Kroměříž (ženy).
Před týdnem se na čtyřech místech republiky uskutečnily kvalifikační turnaje o účast v příštím ročníku 1. KLD.
Během víkendu se na kuželně Škody Plzeň odehrálo první závěrečné Final Four Poháru ČKA! Svou letošní dominanci zde potvrdil celek Jihlavy, který si tak připsal double.
V nejbližších dnech budou distribuovány příspěvky na dopravu na jednotlivé oddíly.
Od 12. 5. do 27. 5. 2009 probíhal na kuželně Škody Plzeň turnaj s názvem 1. ročník Pardál Cup v disciplíně 2×200 HS.
Maraton skončil! Byla to zajímavá podívaná na hráče, kteří si přijeli vyzkoušet jaké je to hrát večer, v noci nebo hodně brzy ráno.
O uplynulém víkendu proběhly zbývající dvě kvalifikace v Rokycanech a Přerově. Přinášíme souhrné výsledky!
Představení kandidáta na viceprezidenta.
Upozornění týkající se kočící platnosti průkazu 70 rozhodčím k poslednímu červnu tohoto roku.
Finále začnou chvíli po sedmé hodině večerní! Srbové a Němky jsou po finálových výhrách mistry světa!!!
O bronzové medaile si zahrála v mužích naše reprezantace s výběrem Maďarska. V ženách změřily síly Rakušanky a Slovinky. Z bronzových medailí se nakonec radují reprezentace Maďarska a Slovinska. Naši skončili na čtvrté pozici.
V semifinále se Česká republika utkala se Srbskem. Vilmos Zavarko hned v prvním náhozu překonal vlastní světový rekord neuvěřitelným výkonem 728! A rekord padl i v družstvech – Srbové ho pokořili výkonem 3969. Naše reprezentaca prohrála 1:7 a v utkání o bronz vyzve Maďarsko.