RSS články
Česká reprezentace na MS 2016 v Novigradu (CRO)
Pojď hrát kuželky

Světový pohár dorostu 2016 – finále jednotlivců

Dnes bylo na programu finále jednotlivců. Mezi nejlepší osmičku se vítězstvím v kvalifikaci dostala Michaela Dvořáková. Ve finále po výkonu 568 obsadila čtvrtou příčku.

17. 5. 2016 |Reprezentace | Petr Streubel

Světový pohár dorostu 2016 – soutěž dvojic

První sada medailí je v Novigradu rozdána. Zlato vybojovala reprezentace Slovinska, druhé skončilo Německo a třetí Rumunsko. Česká reprezentační dvojice společnými silami porazila 1108 kuželek a skončila na osmém místě.

16. 5. 2016 |Reprezentace | Petr Streubel

Světový pohár dorostu 2016 zahájen

V neděli 15. května byl slavnostně zahájen SP dorostu, který je první reprezentační akcí, která bude v následujících dnech odehrána v chorvatském Novigradu.

Kuželkářské listy 3/2016

Vyšlo další číslo Kuželkářských listů věnované především výsledkům MČR a začínajícímu SP dorostu a MS juniorů a jednotlivců.

15. 5. 2016 |Kuželkářské listy | Štěpán Koblížek

Novigrad 2016, Chorvatsko

Pomalu ale jistě se blíží vyvrcholení letošní kuželkářské sezóny. Od neděle se na dva týdny stává středem kuželkářského světa chorvatský Novigrad.

12. 5. 2016 |Reprezentace | Jiří Jančálek

Mezistátní utkání juniorů – aktualizováno

V sobotu 7. května 2016 vyvrcholila příprava na nadcházející mistrovství světa juniorů mezistátním utkáním Německo vs. Česká republika.

9. 5. 2016 |Reprezentace | Jiří Jančálek

Výsledky MČR jednotlivců 2016 II.

Výsledky a fotografie z druhého hracího víkendu letošních mistrovství ČR jednotlivců.

2. 5. 2016 |Mistrovství ČR | Petr Streubel

Pojď hrát kuželky!

V těchto dnech byla spuštěna kampaň s názvem Pojď hrát kuželky a podtitulem sport na celý život. Cílem je představení kuželkářského sportu širší veřejnosti a oslovení nových zájemců o hraní.

29. 4. 2016 |Zajímavosti | Petr Streubel

Informace k MČR jednotlivců 2016

Na přelomu dubna a května se uskuteční mistrovství České republiky jednotlivců (žákovské a juniorské kategorie o týden dříve). V tomto článku naleznete informace o jednotlivých mistrovstvích. Pokud bude pořadatel zveřejňovat průběžné výsledky, jsou v tomto článku odkazy. Rovněž zde naleznete odkazy na fotogalerie ke všem mistrovstvím.

29. 4. 2016 |Mistrovství ČR | Petr Streubel

Kontrolní start reprezentace v Třebíčí

V polovině dubna se na čtyřdráze TJ Třebíč uskutečnil poslední kontrolní start reprezentace mužů a žen před květnovým (22.–28. 5.) mistrovství světa jednotlivců v chorvatském Novigradu.

28. 4. 2016 |Reprezentace | ČKA

Výsledky MČR jednotlivců 2016 I.

Výsledky a fotografie z prvního hracího víkendu z letošních bojů o medaile na mistrovstvích České republiky jednotlivců.

24. 4. 2016 |Mistrovství ČR | Petr Streubel

Pro-Tec Cup – Pohár ČKA: osmifinále mužů

Osmifinále letošního ročníku Poháru ČKA je minulostí.

24. 4. 2016 |Pohár ČKA | Jindřich Svoboda

Kuželkářské listy 2/2016

Druhé číslo Kuželkářských listů v roce 2016 je věnováno konci ligových soutěží!

22. 4. 2016 |Kuželkářské listy | Lukáš Dařílek

Rozpisy MČR 2016 – Aktualizace. Pozor!

Rozpisy Mistrovství ČR jednotlivců pro rok 2016. Důležitá úprava ve sprintu!

22. 4. 2016 |Mistrovství ČR | Hanuš Slavík

Školení trenérů mládeže II. třídy – zrušeno

Školení trenérů II. třídy v Pelhřimově ve dnech 13.–15. 5. 2016 bylo z důvodu odhlášení některých účastníků zrušeno. Náhradní termín bude stanoven na podzim ihned po zveřejnění termínového kalendáře.

21. 4. 2016 |TMK | František Majer

Májový turnaj žáků 2016 v Pelhřimově

Komise mládeže již tradičně pořádá 11. ročník Májového turnaje o víkendu 14.–15. května 2016 v Pelhřimově.

13. 4. 2016 |Mládež | Petr Bína

První liga mužů 2015/16 – 22. kolo soutěže

Mistrovský titul obhájily SKK Rokycany. Až závěrečné kolo rozhodlo o zisku bronzových medailí. Vítězstvím v přímém souboji s Vrchlabím je získal Slavoj Praha.

10. 4. 2016 |První liga | Jaroslav Kupa

První liga žen 2015/16 – 22. kolo soutěže

Je dobojováno. Mistrovský titul vybojovaly hráčky Spartaku Přerov. Soutěž opouští KC Zlín a KK Zábřeh.

Startovní listiny MČR 2016 – update 6. 4. 2016

K dispozici jsou startovní listiny kvalifikace u finálových turnajů MČR v kategoriích Muži, Senioři a Junioři. Listiny jsou průběžně aktualizovány při odhlášení hráčů.

5. 4. 2016 |Mistrovství ČR | Hanuš Slavík

Smuteční oznámení

Jsou zprávy, kterým člověk odmítá věřit a jsou, bohužel, pravdivé. V noci na pondělí nás navždy opustil ve věku 66 let dlouholetý reprezentační trenér pan Bedřich Jelínek.

4. 4. 2016 |Ostatní | Petr Holý

Okénko do zahraničí 2015/16 – č. 26

Vrcholem klubové kuželkářské sezóny je každoročně finálový turnaj Champions League, který se tentokrát konal na šestidráhové kuželně v německém Bambergu.

4. 4. 2016 |Zahraniční soutěže | Karel Janovský

První liga mužů 2015/16 – 21. kolo soutěže

Sokol Luhačovice potvrdily doma zisk druhého místa. O bronzu se rozhodne v posledním kole v Praze, kde hostí Slavoj třetího v pořadí SKK Vrchlabí.

3. 4. 2016 |První liga | Jaroslav Kupa

První liga žen 2015/16 – 21. kolo soutěže

Předposlední kolo nerozhodlo o zisku titulu. Náchodu vykřesala naději výborným výkonem Aneta Cvejnová, když doma porazila 636 kuželek.

Okénko do zahraničí 2015/16 – č. 25

V minulém týdnu se odehrávalo mnoho zajímavých utkání, která ovlivnila konečná pořadí v ligových tabulkách. Náš může těšit, že si i Radek Holakovský a Jiří Němec přivezli zlaté medaile a titul Mistrů Rakouska! Z pohledu na nadcházející MS v Novigradu je také potěšující forma děvčat Renáty Navrkalové, a sester Hany i Dany Wiedermannových, jakož i Radka Hejhala a dalších hráčů.

20. 3. 2016 |Zahraniční soutěže | Karel Janovský

První liga mužů 2015/16 – 20. kolo soutěže

I přes první domácí prohru obhájily SKK Rokycany dvě kola před koncem mistrovský titul. Sokol Luhačovice ztrácejí na druhém místě sedm bodů.

20. 3. 2016 |První liga | Jaroslav Kupa

První liga žen 2015/16 – 20. kolo soutěže

Po prohře Spartaku Přerov ve Valašském Meziříčí není stále rozhodnuto. Mezi kandidáty na sestup se po tomto kole zařadila Konstruktiva Praha.

Novela zákona o účetnictví

Věnujte, prosím, tomuto sdělení zvýšenou pozornost. Všechny sportovní organizace, které mají právní formu spolků – a to ať již hlavních anebo pobočných – mají do 31. 3. 2016 povinnost zveřejnit účetní závěrku za rok 2014 do Sbírky listin.

16. 3. 2016 |Ostatní | ČKA

Okénko do zahraničí 2015/16 – č. 24

Ve všech zemích se ligové soutěže pomalu končí a mnohde již známe jejich vítěze. Nás může těšit, že si mistrovské medaile přivezou i sestry Wiedermannovy. Bez nadějí nejsou ani Jan Kotyza, Radek Holakovský a Jiří Němec. Zajímavé z pohledu na blížící se MS jsou potom výkony jednotlivců.

13. 3. 2016 |Zahraniční soutěže | Karel Janovský

První liga žen 2015/16 – 19. kolo soutěže

O prvním sestupujícím je tři kola před koncem soutěže jasno. Soutěž opouští dlouholetý účastník KK Zábřeh.

13. 3. 2016 |První liga | Jaroslav Kupa

První liga mužů 2015/16 – 19. kolo soutěže

SKK Rokycany se po výhře v Olomouci hodně přiblížily k obhajobě mistrovského titulu. Jiří Vejvara ve Vrchlabí vynikajících 682 poražených kuželek.