V měsíci červenci letošního roku bylo vypsáno výběrové řízení na trenéry dorostenecké reprezentace.

Za lajnou s Milošem Stloukalem

TV Brněnská 1 si pozvala do svého sportovního pořadu Za lajnou k rozhovoru dorosteneckého reprezentanta Miloše Stoukala.

31. 8. 2007 |Zajímavosti | Petr Streubel

Uzávěrka nabídek na pořadatelství Vánočního turnaje

Tímto si dovoluji požádat všechny potenciální zájemce o pořadatelství Vánočního turnaje krajských výběrů dorostu o zaslání nabídek nejpozději do 15. 9. 2007.

29. 8. 2007 |Mládež | Jiří John

Dorost v Hagenwerderu

Uplynulý víkend zahájila dorostenecká reprezentace přípravu na MS 2009. Místem konání byl sportovní areál v Hagenwerderu, který už v historii hostil nejen naše dorostence, ale také finále Champions league.

29. 8. 2007 |Reprezentace | Robin Parkan

Kontrolní start juniorské reprezentace v Blansku

V přípravě na mistrovství světa juniorů 2008, které se uskuteční v Zadaru (CRO) proběhne na šestidráze v Blansku kontrolní start za účasti 12 juniorů a 12 juniorek, které pozvali trenéři Růžena Smrčková (juniorky) a Luděk Keprt (junioři).

24. 8. 2007 |Reprezentace | Petr Holý

Vyškovský sprinter 2007

Napínavé duely, pěkné výkony, skvělá kulisa i tak lze shrnout již druhý ročník turnaje ve sprintech Vyškovský sprinter 2007, který se konal pod záštitou starosty města Vyškova.

22. 8. 2007 |Turnaje | Kamil Bednář

Dorost v Hagewerderu

Ve dnech 23. až 26. 8. 2007 se uskuteční společný výcvikový tábor dorostenecké reprezentace České republiky, Slovenska a pořádajícího Německa.

13. 8. 2007 |Reprezentace | Petr Dobeš

Pohár ČKA je minulostí, mezi muži zvítězil KK PSJ Jihlava

Pro letošní 6. ročník by se hodilo příznačné přirovnání – ročník překvapení.

6. 7. 2007 |Pohár ČKA | Martin Bilíček

Příprava Vánočního turnaje dorosteneckých výběrů

Před námi jsou sice prázdniny a dovolené. Léto teprve začíná. Přesto je třeba už nyní začít pracovat na přípravách tradičního Vánočního turnaje dorosteneckých výběrů krajů.

27. 6. 2007 |Mládež | Jiří John

Pohár mladých nadějí 2007–8

Nový soutěžní ročník je před námi. Na webových stránkách PMN si můžete stáhnout rozpis pro soutěžní ročník 2007–8 včetně příloh.

25. 6. 2007 |Mládež | Jiří John

Digináves s Filipem Dejdou

Česká televize odvysílala v červnovém dílu pořadu Digináves i reportáž z Kolína o úspěšném dorosteneckém reprezentantovi.

25. 6. 2007 |Zajímavosti | Petr Streubel

Šampiony mezi neregistrovanými jsou hasiči z Dobelic

Přerov – První mistrovství České republiky družstev neregistrovaných hráčů vyhrálo družstvo Hasiči Dobelice, které reprezentovalo soutěž hrající v Ivančicích. Celkově dosáhli výkonu 1 121 kuželek. Na druhém místě skončilo družstvo ČD Uzel Přerov výkonem 1 095 kuželek a třetí místo obsadilo družstvo Tenisté Dačice 1 074 kuželek.

19. 6. 2007 |Neregistrovaní | Michal Maryška

Trenéři k dorostu

VV ČKA vyhlašuje výběrové řízení na reprezentační trenéry dorostu.

18. 6. 2007 |Reprezentace | Petr Dobeš

Pohár ČKA žen získalo družstvo SKK Jičín

V sobotním velmi teplém odpoledni bylo v Kolíně sehráno odvetné utkání finále poháru ČKA žen.

18. 6. 2007 |Pohár ČKA | Jaroslav Egrt

Nový formát MS světa dospělých

Ve dnech 14. a 15. 6. se v Rakousku konalo další zasedání Sportovní komise NBC. Na programu jednání bylo 8 bodů, které 9 přítomných členů komise projednalo a přijalo několik novinek.

17. 6. 2007 |Reprezentace | Robin Parkan

Kuželkářské listy – červen 2007

Poslední číslo Kuželkářských listů v letošním soutěžním ročníku přináší především ohlédnutí za dvojím mistrovstvím světa, které se uskutečnilo v květnu v Košicích.

15. 6. 2007 |Kuželkářské listy | Štěpán Koblížek

Rozhovor s bronzovým tandemem z Košic

Lenka Bukovská a Jiří Němec neobhájili sice zlato z Nového Sadu, získali přesto cenný úspěch, když skončili na třetím místě. Přinášíme vám s nimi rozhovor, další zpovědi i jiné zajímavosti z MS přineseme v připravovaném čísle Kuželkářských listů.

13. 6. 2007 |Reprezentace | Petr Streubel

Laugarício cup v Trenčíně (SVK)

Rád bych vám představil turnaj Laugarício cup, který bezesporu patří mezi největší turnaje organizované na Slovensku.

12. 6. 2007 |Turnaje | Vlado Žiško

Regionální mistrovství USIC

Na kuželně KK Konstruktiva Praha se 9. 6. 2007 uskutečnilo regionální mistrovství USIC v kuželkách mužů a žen. Jedná se o mezinárodní turnaj železničářů Německa, Rakouska, Polska a České republiky.

12. 6. 2007 |Zajímavosti | Stanislav Nosek

Kontrolní start juniorské reprezentace v Olomouci

Na osmidráhové kuželně HKK Olomouc se sešli juniorští reprezentanti na dalším kontrolním startu v přípravě na MS 2008 v chorvatském Zadaru. Celá akce byla se strany pořadatele velmi dobře připravena.

4. 6. 2007 |Reprezentace | Petr Holý

Tradiční turnaj veteránů v kuželkách s rekordní účastí

V pořadí již 33. ročník turnaje „Veteránů“ v kuželkách přilákal do Náchoda rekordní účast. Již od ranních hodin se scházeli hráči a hráčky nad 50 let, aby si nejen zahráli, ale hlavně zavzpomínali na vzájemné souboje. Vzpomínek bylo nepřeberné množství a nálada byla opět výborná a přispěla k tomu i živá hudba.

4. 6. 2007 |Turnaje | František Majer

Šest družstev SKK Primátor Náchod v ligových soutěžích

Nový ročník kuželkářských soutěží, který odstartuje letos v září, přinesl již nyní náchodským první primát. Jako jediný klub v České republice má šestinásobné zastoupení v ligových soutěžích.

4. 6. 2007 |Zajímavosti | František Majer

Pohár ČKA zamířil do finále

Letošní ročník se blíží ke konci, zbývá sehrát poslední duely – finále.

3. 6. 2007 |Pohár ČKA | Martin Bilíček

Hodnocení MČR seniorů 2007

V sobotu 12. května se na kuželně v Třebíči konalo MČR v kategorii senioři. Tohoto mistrovství se zúčastnilo všech 36 nominovaných hráčů a v devítihodinovém kuželkářském maratonu se bylo opravdu na co dívat.

3. 6. 2007 |Mistrovství ČR | Jaroslav Kupa

Ohlédnutí za MS dorostu 2007

Uplynul týden od skončení MS dorostu 2007 a je tedy čas se ohlédnout – jaké to bylo MS, jaká byla jeho atmosféra a co výpravu v Košicích provázelo.

28. 5. 2007 |Reprezentace | Petr Holý

Okénko do zahraničí 29

Poslední díl Okénka v sezóně 2006/2007 nabízí poslední pohled do rakouských ligových soutěží.

27. 5. 2007 |Zahraniční soutěže | Petr Holý

Zlato získaly ženy ze Slovinska a muži z Maďarska

Dnešním dnem vyvrcholilo mistrovství světa družstev, když se bojovalo se o poslední sady medailí. Titul mistrů světa získala slovinská a maďarská reprezentace.

26. 5. 2007 |Reprezentace | Petr Streubel

Poslední zprávy z Košic

Česká reprezentace již na šampionátu skončila a zítra odcestuje domů.

24. 5. 2007 |Reprezentace | Petr Streubel

Kvalifikace MČR neregistrovaných

O uplynulém víkendu se odehrály kvalifikační turnaje o účast na MČR neregistrovaných. Své vítěze nakonec vyslalo 34 soutěží.

22. 5. 2007 |Neregistrovaní | Michal Maryška

Sobota 19. 5. - Tandem mix (stříbrné a bronzové medaile)

V sobotu jsou na programu dorosteneckého mistrovství světa dvě soutěže - Tandem mix a Sprint. V dopoledních hodinách proběhne soutěž tandemů, do které naše reprezentace vyšle dvě dvojice. Naši reprezentanti nastoupí ve složení Zuzana Musilová, Miloš Stloukal a Ludmila Johnová, Filip Dejda.